Українські веслувальники повертаються додому з 11 нагородами міжнародного турніру

 
Другий ранок фіналів на міжнародній регаті з паралімпійського веслування, що з 14 по 19 травня 2019 року проходив в місті Гавірате, Італіязнову зустрів учасників дощем. Незважаючи на це, наша команда продовжила показувати високий результат, результати фіналів є такими:  1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі. У підсумку, у доробку збірної команди України 11 високих нагород: 2 золоті, 6 срібних та 3 бронзові медалі. У змаганнях цього турніру взяли участь близько 190 учасників з 25 країн світу. 

Наші сьогоднішні переможці: золото – Полянський Роману класі одиночних човнів серед чоловіків PR1 M1x. Роман так само впевнено подолав дистанцію та випередив свого основого суперника з Австралії з суттєвим запасом; срібло – Шеремет Анна у класі одиночних човнів серед жінок PR1 W1x, Богуславська Світлана у класі одиночних човнів серед жінок PR2 W1x, бронза – Котик Дарія, Герез Дмитро, Самолюк Станіслав, Полянська Олександра, Маласай Юлія (стернова) у класі змішаних екіпажів четвірок з стерновим, розпашне весло PR3 Mix4+; Гармаш Єгор у класі одиночних човнів серед чоловіків PR2 M1x.

 

Зазначимо, що від команди України найкраще виступив Роман Полянський, у доробку котрого – 2 золоті медалі!  Крім того, усі спортсмени з України, які взяли участь у цьому турнірі, повертаються завтра додому з високими нагородами! Це достойний доробок на шляху до Токіо-2020 та до чергового етапу кубку світу, що 19 червня розпочнеться у м.Познань, Польща.

 

Вітаємо команду з потужним результатом! За команду вболівали партнери Національного паралімпійського комітету  – компаніями lifecell  та Воля

 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України 

Фото – прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України 

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.