УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕМОЖЦІ…

Канада, місто Принс Джордж, чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону: наша паралімпійська збірна – перша в світі! На другому місці спортсмени зі Сполучених Штатів Америки, а далі – всі інші лідери лижного спорту і біатлону, позаду України…

Зустрічав мою рідну команду в аеропорту Бориспіль ще в залі отримання багажа… підходять люди, просто стоять, з доброю захопливою посмішкою дивляться на українських спортсменів і не поспішають бігти до своїх домівок… просто стоять і захоплено дивляться на УКРАЇНСЬКИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!..

Підходить до мене кремезний дядько, чомусь із сумними очима і каже: « Дякую, що Ви є в України!.. Дякую, що Ви – для нас!..» замовк і пішов..Оця щирість і причетність звичайної людини до нашої перемоги зворушила і захопила мене!

42 медалі: 9 золотих, 16 срібних на 17 бронзових; два повністю українських подіуми з трьома прапорами України; 11 регіонів України у складі паралімпійськоі збірної!.. а ще дві цікаві медальні перемоги: серед медалістів 16-ти річна дівчинка із Закарпаття з двома медалями, яка вперше представила українську державу на чемпіонаті світу і феноменальний 40-ка річний спортсмен із Харкова, також з двома медалями.
А ще – з 19 спортсменів національної збірної 13 – з медалями, 7 із них – з золотими!

УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕМОЖЦІ…!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.