В командній вправі Р3 (пістолет, 25 м мікст) наша команда у складі Денисюка Олексія, Захватаєва Андрія та Ляху Ірини посіла друге місце.

Досить успішно розпочали  вчора, 25 липня, українські стрілки виступ на кубкові світу з паралімпійської кульової стрільби, що проходить з 22 по 31 липня 2019 року в м. Осієк, Хорватія, і в якому беруть участь понад 220 спортсменів з 48 країн світу. Перший змагальний день пройшов дуже вдало: у доробку нашої команди 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагороди. 

У вправі R2 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH1, жінки) бронзу здобула Щетнік Ірина. 

У вправі R1 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH1, чоловіки) золото у напруженому фіналі здобув Дорошенко Андрій. 

У вправі Р3 (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м, клас SH1) золото виборов Денисюк Олексій.  У командній вправі Р3 наша команда у складі Денисюка Олексія, Захватаєва Андрія та Ляху Ірини посіла друге місце.

-->

І вже сьогодні у нас – два фінали. В 16:30 за Києвом  у Андрія Дорошенка, вправа R7, стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, чоловіки. Потім, о 19:15 буде фінал у вправі R4, стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH2, змішана дисципліна.  Трансляція наживо на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/shootingparasport/ 

Вітаємо з першими яскравими пострілами українських паралімпійців на цьому важливому кубкові світу з кульової стрільби, та разом  зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вболіватимемо за українських паралімпійців та підтримуватимемо їх! Ваша підтримка – наша перемога! 

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.