В.М.Сушкевичем разом з вболівальниками та рідними спортсменів, зустріли найкращу і непереможну паралімпійську збірну

Щойно, разом з президентом Національного паралімпійського комітету України В.М.Сушкевичем, співробітниками НКСІУ і Укрцентру «Інваспорт», вболівальниками та рідними спортсменів, зустріли найкращу і непереможну паралімпійську збірну команду з зимових видів спорту планети! Українська паралімпійська збірна тріумфально повернулася на рідну землю з Чемпіонату світу – із 42-ма високими нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей) і 1-им командним місцем. Одним словом, ще раз довели, що найкращі. З поверненням! Віват Чемпіонам!

Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту присвятила свою перемогу військовополоненим морякам, яких досі тримають у полоні в РФ, та написала кожному із 24-з моряків листи підтримки.

Це та команда ( у більшому своєму складі) що у Сочі-2014 бойкотувала на території країни-агресора анексію РФ Криму! Та команда, що скандувала щодня там: «Україні -мир!»

Нехай уся конкурентна боротьба відбувається лише в одній площині, в одній сфері – у спорті, кажуть спортсмени-паралімпійці. Хай буде мир у всьому світі, а всі полонені живими та здоровими повернуться у рідні домівки!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.