Валерій Сушкевич: «Я дуже вірю в нашу паралімпійську збірну. Національна паралімпійська збірна показала, що Україна може бути і буде з перемогами!»

Феноменальна перемога українських паралімпійців на чемпіонаті Європи! МИ ЗМОГЛИ ПЕРЕМОГТИ ВСІ КРАЇНИ ЄВРОПИ у паралімпійському плаванні і завоювати перше місце серед 43 європейських країн! НАШІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 95 МЕДАЛЕЙ!!!!! 37 ЗОЛОТИХ, 31 СРІБНА ТА 27 БРОНЗОВИХ!
Щасливий цією феноменальною перемогою напередодні Паралімпіади в Токіо! А ще тим, що 43 спортсмени національної збірної, яка боролась за наше лідерство в португальській Мадейрі, були представлені 13 регіонами України і тим, що 32 члени нашої збірної підняли прапор України на європейському форумі і повертаються додому з високими нагородами.
Неймовірно, потужно досягли перемоги лідери нашої збірної, які завоювали по 7 медалей!!! Максим Крипак – 6 золотих медалей і срібну. Максим став найсильнішим плавцем Європи разом зі спортсменом з Білорусі. Надзвичайно потужно виступили Єлизавета Мерешко, Андрій Трусов, Михайло Сербін, які також завоювали по 7 медалей.
Окремо хочу сказати про феноменальний результат Героя України, шестиразового чемпіона Паралімпійських ігор, багаторазового чемпіона світу та Європи Віктора Смирнова. Мало хто вірив, що Віктор зможе показати такий чудовий результат на 21 році своєї паралімпійської кар’єри. Браво, Віктор!
Величезні сподівання після такого європейського тріумфу на перемоги в Японії нашої паралімпійської збірної з плавання!
А на сьогодні в українських плавців вже є 40 ліцензій для представництва в Токіо. Подяка за цю перемогу Президенту України, Прем’єр-міністру і, окремо подяка – нашому Міністру спорту! А ще – всім, хто підтримує і вболіває за УКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ наших спортсменів!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГ УКРАЇНИ!
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.