Важливі рішення для усієї паралімпійської та дефлімпійської родини України

Ще два документи Уряд України прийняв сьогодні на підтримку паралімпійського спорту в Україні.

Перший – це Розпорядження щодо зміцнення матеріальної бази майбутнього Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який буде побудовано в Дніпрі.

Як відомо, у квітні 2017 року було прийняте рішення про створення такого Центру, адже українські паралімпійці з 2014 року не можуть користуватись аналогічним центром, який розташований в Євпаторії, на території окупованого Криму.

Другий – це зміни у Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу – на виконання Указу Президента України від 30 березня 2018 р. № 93 – стосовно відкриття в ДЮСШ відділень для дітей з інвалідністю для занять визнаними в Україні видами спорту.

Гадаю, не потрібно зайвий раз казати про то те, що більше можливостей для занять спортом дітей з інвалідністю – це не тільки про їхнє здоров’я, соціалізацію і збільшення шляхів самореалізації в майбутньому, але й про підвищення стандартів життя в нашій державі в цілому.

На фото – проект Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.