«Від Ріо до Токіо»: параканоїсти рвуться у бій!

Національна збірна команда з параканое ціле літо провела на базі у місті Дніпрі, спортсмени повернули форму і вже хочуть позмагатися з опонентами.

Коли ж можливі найближчі старти на міжнародній арені? Як готується збірна? Про все це поговоримо зі спортсменами Сергієм Ємельяновим та Владиславом Єпіфановим. А також не залишиться без уваги і нововведення у параканое: українська команда освоює нову дистанцію у 500 метрів!

Ще ми привідкриємо секрет спаринг-партнерів у команді, а також у рубриці «Роби як ПРО» разом з головним тренером команди Вячеславом Загребою, навчимося веслувати на спеціальному човні.

Дивіться наживо студію #BroadcastMediaCenter «Від Ріо до Токіо», підписуйтесь на фейсбук сторінку Національного комітету спорту інвалідів України. Займайтеся спортом, заряджайтеся мотивацією від наших спортсменів та перемагайте разом з нами!

 #Paralympic#ParalympicTeamUkraine#BestTeam#Параканое#ВеслуванняАкадемічне#ParaCanoe#Rowing#NationalSportsCommitteeForTheDisabledOfUkraine #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BroadcastMediaCenter

http://paralympic.org.u

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.