Відкрили чемпіонат та оголосили про продовження співпраці з офіційним технологічним партнером – компанією lifecell!

На Турківщині стартував Чемпіонат України зі зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням ОРА та вадами зору

У понеділок, 4 березня, у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1) відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України зі зимових видів спорту (лижні перегони, біатлон) серед спортсменів з ураженням ОРА та вадами зору.

Вітальні слова та побажання учасникам висловили: президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, директор Західного реабілітаційно-спортивного центру Наталія Рода, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк, голова Львівської обласної організації «Реабілітація осіб з інвалідністю» Ярослав Грибальський.

«Перше, що відчуваю, коли приїжджаю сюди – це є потужна синергія та командна робота. – каже Роман Хім’як. – У сьогоднішньому чемпіонаті беруть участь спортсмени, які щоденною клопіткою працею, додають до іміджу нашої держави такі вкрай потрібні зараз коефіцієнти успіху».

Також начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як передав подяку і вітання від голови Львівської облдержадміністрації Олега Михайловича Синютки.

«Нових сил для нових досягнень. Вами цікавляться, захоплюються та шанують», – додав Роман Хім’як.

Варто зазначити, що серед учасників змагань є і спортсмени Національної паралімпійської збірної команди зі зимових видів спорту та чемпіони світу-2019.

Змагання тривають до 9 березня 2019 року.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА

-->
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.