Вітаємо Валерій Сушкевич з підписанням Закону!!! Це потужна та значима перемога!

Часто члени моєї команди кажуть мені: «Ви хронічно не встигаєте повідомити про результати своєї суттєвої багатовекторної роботи по забезпеченню прав людей з інвалідністю та їх соціального захисту! Про це потім сповіщають преса, соціальні мережі, телебачення… а те, що за конкретною результативністю для людей є ваша НЕВИДИМА РОБОТА – ніхто не знає!»
 
На жаль, в цьому є значна доля істини…
 
Дійсно, раніше, коли був депутатом, то була конкретна ідентифікація моєї роботи. А сьогодні персоналізація моєї результативності – латентна, і дійсно, не помітна…
 
Я намагаюсь на моїй сторінці публікувати деякі значимі, скоріше – дуже значимі моменти своєї роботи, або дозволяю це зробити моїй пресслужбі (хоча… якщо чесно, то часто – не дозволяю, бо не встигаю проконтролювати текст повідомлення…).
 
Але сьогодні прошу уваги до того законодавчого рішення, яке опрацював разом з народними депутатами і Міністерством соціальної політики України!
 
Жаль, що в цьому рішенні не все підтримано, що хотів зробити для вас…
 
Проте РАДІЮ І ПИШАЮСЬ З ТОГО, ЩО ВНЕСЕНІ ВАЖЛИВІ ТА РЕАЛЬНІ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ ДО НАПИСАНОГО МНОЮ БАГАТО РОКІВ ТОМУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА І ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.
 
А тепер – увага! 2 вересня Верховна Рада прийняла Закон, яким ВДВІЧІ ЗБІЛЬШЕНО НАДБАВКИ НА ДОГЛЯД, що виплачуються особам з інвалідністю з дитинства І, ІІ та ІІІ групи та дітям з інвалідністю підгрупи А.
 
Особам з інвалідністю з дитинства І групи підгрупи А з 1 січня 2021 року – надбавка на догляд зросте з 75% до 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (приблизно з 1326 до 2652 грн.).
А з 1 січня 2022 року – надбавка на догляд зросте із 150% до 200% цього ж прожиткового мінімуму.
Особам з інвалідністю з дитинства І групи підгрупи Б з 1 січня 2021 року надбавка на догляд зросте з 50% до 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( приблизно з 884 до 1769 грн.).
 
Одиноким особам з інвалідністю з дитинства ІІ і ІІІ груп, які за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду, з 1 січня 2021 року надбавка на догляд зросте з 15% до 75% того ж прожиткового мінімуму (приблизно з 265 до 1326 грн.).
 
Дитині з інвалідністю підгрупи А віком до 6 років з 1 січня 2021 року надбавка на догляд зросте із 100% до 150% прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років (приблизно з 1921 до 2881 грн.).
 
А з 1 січня 2022 року ця надбавка на догляд зросте з 150% до 200% того ж прожиткового мінімуму.
 
Дитині з інвалідністю підгрупи А віком від 6 до 18 років з 1 січня 2021 року надбавка на догляд зросте із 100% до 150% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років (приблизно з 2395 до 3592 грн.).
А з 1 січня 2022 року ця надбавка на догляд зросте з 150% до 200% того ж прожиткового мінімуму.
 
Радію тому, що вдалось і ще раз дякую колегам-депутатам і урядовцям за розуміння і підтримку!
Працюю далі!..
 
Колеги, соратники та друзі! Вірю, що Закон буде підписаний Президентом, бо це записано в його Указі до Парламенту України, тому поширюйте, будь ласка, хорошу новину!
 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.