Вперше в Україні обдаровані в спорті діти з інвалідністю отримають стипендії від Parimatch Foundation

28 серпня об 11:00 у Klitschko Expo (НСК «Олімпійський», вулиця Велика Васильківська, 55 відбудеться презентація благодійного фонду Parimatch Foundation і його першого проекту «Так, я можу!», реалізованого спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України.

За інформацією Національного комітету спорту інвалідів України сьогодні близько 40 000 чоловік з інвалідністю беруть участь в різних формах фізкультурно-реабілітаційної і спортивної роботи, серед них – понад 6000 дітей. Багато чемпіонів та призерів різних змагань в майбутньому стають чемпіонами і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор. Підтримка цих талановитих в спорті дітей є особливо важливою напередодні їх потрапляння в національні збірні команди.

Parimatch Foundation спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України ініціювали створення комплексної програми підтримки талановитих спортсменів-дітей з інвалідністю «Так, я можу!». За всю історію незалежності – це перший випадок впровадження стипендій від бізнесу для діток з інвалідністю.

На заході журналісти зможуть задати питання Уповноваженому Президента України з прав людей з інвалідністю, президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу і представнику Parimatch Foundation Вадиму Місюрі, які розкажуть про долю номінантів і зроблять презентацію нового благодійного фонду Parimatch Foundation. А також буде можливість поспілкуватися з юними спортсменами з інвалідністю з багатьох областей України – лауреатами стипендій комплексної програми підтримки талановитих спортсменів-дітей з інвалідністю «Так, я можу!».

Довідка:

Parimatch Foundation – міжнародна благодійна ініціатива, покликана об’єднати бізнес, державний сектор і громадські організації навколо вирішення конкретних соціальних проблем. Основна місія фонду – сприяння в поліпшенні добробуту і здоров’я суспільства через освіту та залучення людей до занять спортом, а також – боротьба з ізоляцією і бідністю.

Національний комітет спорту інвалідів України (НКСІУ) – найбільша і найуспішніша фізкультурно-спортивна організація України, що займається розвитком паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні і виконує роль Національного паралімпійського комітету на міжнародному рівні, створенням умов для занять фізичною культурою і спортом людей з інвалідністю та фізкультурно-спортивною реабілітацією, включаючи дітей з інвалідністю, а також забезпеченням успішного виступу українських спортсменів у Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях, що проводяться під патронатом Міжнародного паралімпійського комітету та Міжнародного олімпійського комітету.

Акредитація: db@parimatch.ua, +380990171587, Денис Бобр, менеджер зі зв’язків з громадськістю, +380937711064, Наталя Гарач, керівник прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.