Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України отримав високу оцінку керівництва Міністерство молоді та спорту України. Спасибі за потужну підтримку!

Одна з найсучасніших спортивних баз України та Європи – це про Західний реабілітаційно-спортивний центр, що на Львівщині. Сьогодні проінспектували спортивну інфраструктуру регіону.
 
Спортивна база є унікальним об’єктом з реабілітації та підготовки спортсменів, у тому числі з інвалідністю, із зимових видів спорту. Відповідає стандартам проведення змагань національного та міжнародного рівнів.
 
Найсучасніші реабілітаційні послуги доступні для усіх верств населення.
 
Тут провели зустріч з національною збірною командою з біатлону, національною паралімпійською збірною з легкої атлетики та національною дефлімпійською збірною з лижних гонок.
 
В програмі робочої поїздки до Львівської області також об‘єкт-«магніт» – стадіон імені Лева Броварського у Самборі, що входить до проекту Офісу Президента – «Україна-чемпіон!». Програма передбачає створення у кожній області об’єкта спортивної інфраструктури, присвяченого видатним спортсменам регіону.
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.