Зустріч з Уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю В. Сушкевичем

Сьогодні під час семінару, який проходить у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ, відбулась зустріч учасників з Уповноваженим  Президента України з прав людей з інвалідністю В.М. Сушкевичем.

Відбулася жвава, цікава та відверта розмова з актуальних питань соціального захисту осіб з інвалідністю, створення рівних прав та можливостей, внесення змін до законодавства, співпраці з владою на всіх рівнях, моніторингу виконання діючих програм, збереження соціальних гарантій для осіб з інвалідністю в умовах децентралізації та багато іншого.

Уповноважений закликав до більш активної діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю  на місцевому рівні по відстоюванню прав людей з інвалідністю, оперативному реагуванню на дії органів місцевої влади по відношенню до людей з інвалідністю, тісної співпраці з системою безплатної правової допомоги,  а також  запропонував брати активну участь у роботі консультативно-дорадчих органів місцевого самоврядування, більш системної роботи ГОІ по усім напрямках щодо соціального захисту осіб з інвалідністю,  до взаємодії  з усіма ланками місцевої влади. А також запропонував провести експертизу діяльності органів місцевого самоврядування в цій сфері.

Учасники зустрічі подякували Валерію Сушкевичу за відстоювання прав людей з інвалідністю, досягнуті результати та  багаторічну співпрацю з громадськими об’єднаннями. Побажали подальших успіхів на відповідальній посаді Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю. Домовилися про те, що такі зустрічі необхідно проводити частіше.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.